banner-hakkimizda

Dent Bahçeşehir Diş Polikliniği olarak 2014 yılında Bahçeşehirde  hizmet vermeye başladık.

Kliniğimizde son jenerasyon teknoloji ile donatılmış diş ünitleri,panoromik röntgen odası,sterilizasyon üniteleri,dinlenme odası,rahat bekleme salonu ve otoparkı bulunmaktadır.

Kadromuz yıllardır mesleki kariyerini Bahçeşehir ve çevresi ,Esenkent ve Ispartakulede sürdüren alanında Uzman Hekimlerden oluşmaktadır.Polikliniğimizde Cerrahi,İmplantoloji,Estetik diş hekimliği ve gülüş tasarımı,ortodonti,pedodonti(çocuk diş tedavisi),diş eti tedavisi(periodontoloji) ve total protez alanlarında hizmet verilmektedir.

Biliyoruz ki sadece hekimlik sadece tedavi bazlı yaklaşımlar siz hastalarımızın aradığı tek olgu değildir.Biz butik klinik anlayışını,aile ortamını ve samimiyetin getirdiği şeffaflığı güler yüzlü personelimiz ve ekibimizle siz hastalarımıza göstermekten keyif alıyoruz.

Ekibimizin en temel ilkesi hastalarımıza mevcut en iyi hizmeti verebilmektir bunun için gelişen teknoloji ile paralel kullandıgımız cihazlar ile sağlık teknolojisini yakından takip ediyoruz ve sizleri İstanbul Bahçeşehirde bulunan kliniğimize davet ediyoruz