Kurucumuz
Dr. Bahar SUTAŞIR
Kurucumuz
İstek Vakfı Bilge Kağan Fen Lisesinden okul 2.liği ile mezun olarak 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini burslu olarak kazanmıştır.2008 yılında öğrenci değişim programi ile Polonya Poznan ADAM MİCKİEWİCH Üniversitesine teorik ve pratik amaçlı eğitim için gitmeye hak kazandı.2010 yılında Yeditepe Üniversitesini okul 4.lüğü ile bitiren hekimimiz, 4 yıl İstanbul Bahçeşehirde Özel Gençer Diş Polikliniğinde mesleki kariyerini devam ettirdi.2014 yılı kasım ayından itibaren kurucusu olduğu Dent Bahcesehir Agız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde kariyerini sürdürmektedir. Mesleki kariyeri boyunca yurt içi ve yurt dışı kongrelere katılımı ile özellikle Estetik diş hekimliği, Cerrahi, Endodonti (kanal tedavisi) alanında önemli başarılara imza atmıştır. Türk Diş Hekimleri Birliği(TDB) ve Estetik Diş Hekimiği Akademisi Derneği(EDAD) üyesidir.

Dent Bahçeşehir
Dr. Özgür ARICAN
Dent Bahçeşehir
1981 Samsun doğumlu olan hekimimiz Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur.2011-2013 yılları arasında özel muayenahanesinde çalışmalarını sürdürmüştür.2013 yılından itibaren özel bir Poliklinikte mesleki kariyerine devam eden hekimimiz 2014 yılı kasım ayından itibaren de part time olarak Dent Bahçeşehir Ağız ve Diş sağlığı Polikliniğinde çalışmalarını sürdürmektedir.Mesleki kariyeri boyunca cok sayıda kongrelere katılarak özellikle;Protetik Diş Tedavisi ve Endodonti alanlarında kendini geliştirmiştir.2011 yılında uygulamalı sinüs lifting kursu,ileri implant cerrahisi ve greftleme teknikleri kurslarına katılmıs ve sertifikalarını almıştır .Hekimimiz Türk Diş Hekimleri Birliği(TDB) üyesidir.

Dent Bahçeşehir
Dr. Mete Yücealtırık
Dent Bahçeşehir
1975 istanbul doğumlu olan hekimimiz orta ve lise öğrenimini Kültür Kolejinde tamamlamış,1993 yılında İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesine girmiştir.2000 yılında ayni üniversitenin Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim dalında doktora eğitimine başlamış 2008 yılında 'mine matrix proteini amelogeninin kemik yaralarına etkisinin sıçanlarda histopatolojik olarak araştırılması konulu doktora tezi ile bu dalda bilim doktoru ünvanını almıştır.O zamandan itibaren çeşitli kliniklerde cerrahi alanında önemli başarılara imza atan hekimimiz 2014 yılı kasım ayından itibaren Özel Dent Bahçeşehir Polikliniğinde konsültan hekim olarak mesleki kariyerini sürdürmektedir.Yurt içi ve yurt dışı çeşitli ve çok sayıda kongrelere katılan hekimimiz ileri derecede ingilizce bilmektedir.

Dent Bahçeşehir
Dr. Gamze Öney
Dent Bahçeşehir
1989 yılında İstanbul'da doğan Gamze Öney lise öğrenimini İstanbul Alman Lisesi'nde (2008), lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlamıştır. 2014 yılında Diş Hekimliğinde Uzmanlık Sınavı'nda Türkiye altıncısı olarak kabul edildiği ortodonti bölümünde uzmanlığını tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi boyunca ve sonrasında yurt içi ve yurt dışında olmak üzere çok sayıda çeşitli eğitimler, seminerler ve kongrelere katılarak ortodontide güncel yaklaşımları takip etmeye devam etmektedir. Hekimimizin ilgi alanları şeffaf plaklarla ortodontik tedavi (invisalign) , sabit ve fonksiyonel ortodontik tedavidir. Ortodonti uzmanı olarak meslek hayatına İstanbul'da devam eden Gamze Öney, Avrupa Ortodonti Derneği (EOS) , Dünya Ortodontistler Derneği (WFO),Türk Ortodonti Derneği (TOD) ve Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) üyesidir.
Dent Bahçeşehir
Dr. Dalya Dehgan
Dent Bahçeşehir
Diş hekimi Dt. Dalya Dehgan İstanbul doğumludur. Lise öğrenimini İstanbul Hasan Polatkan Anadolu Lisesi’nde tamamlamış olup Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Pedodonti Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine devam etmektedir. Dt. Dalya Dehgan Türk Pedodonti Derneği ve Dinamik Diş Hekimleri Derneği Üyesidir.
Dent Bahçeşehir
Dr. İlayda Tunç
Dent Bahçeşehir
İstanbul doğumlu olan diş hekimi İlayda Tunç lise eğitimini Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2018 yılında Finlandiya Oulu Üniversitesi’nde öğrenim görmeye hak kazanmış ve eğitim hayatına 6 ay süreyle orada devam etmiştir. Küçük yaşlarda keman eğitimi almıştır ve hala hobi olarak müziğe ilgisi devam etmektedir. İleri düzeyde ingilizce dil becerisi olmakla birlikte, yurtdışı ve yurt içi olmak üzere çeşitli kongrelere katılan hekimimiz meslek hayatına kliniğimizde devam etmektedir. Endodonti (kanal tedavisi), estetik diş hekimliği ve çocuk diş hekimliği (pedodonti) ilgi alanlarıdır.